Osnovna škola Rapska

Osamdeseta obljetnica naše škole – Kerempuh

Svečanost na slavljeničkoj priredbi u organizaciji naše neponovljive i svestrane profesorice Ane Janković uveličali su predstavnici Ministarstva odgoja i obrazovanja te gradonačelnik grada Zagreba. Podržali su nas i naši bivši djelatnici. Zahvaljujemo svima na dolasku!

Publika je uživala putujući kroz vrijeme. Naši talentirani učenici proveli su nas putem vječnih hitova plešući, pjevajući i glumeći. Prisjetili smo se modnih stilova, neponovljivih glazbenih stihova, ritmova plesnih koraka. Svi talenti su zasjali na svjetlima pozornice!

Uostalom, naše fotografije govore sve!

Zahvaljujemo svim našim učenicima, nije lako biti prvi puta na kazališnim daskama uz tremu, svim učiteljima, profesorima, našem kuharu Dragi i kuharici Anici, strpljivim roditeljima i vanjskim suradnicima bez kojih naša svečanost ne bi bila moguća. Hvala i marljivoj ekipi kazališta Kerempuh.

Vaša ravnateljica Diana Dujmović, voditeljica Ana Janković i KUDovci!

Zahvaljujemo zboru Zdravo Maleni iz Šibenika i prof. Teani Kovačević na dobavljanju i ustupanju matrice “Kad bi svi” Arsena Dedića.

Foto: Sanela Lacić

Foto: Radenko Romanović

Odgovori