Osnovna škola Rapska

Sedmaši na Interliberu

Interliber, 42. međunarodni sajam knjiga i učila, posjetili smo 13. studenoga 2019. Najveća književna manifestacija u Hrvatskoj održavala se od 12. do 17. studenoga u trima paviljonima Zagrebačkoga velesajma.

Ove godine više od 350 izlagača iz 13 zemalja, uz bogatu ponudu knjiga po povoljnim cijenama, organiziralo je više od 200 pratećih programa (primjerice, predstavljanje novih knjiga, druženje i razgovore s književnicima, kvizove, dodjele književnih nagrada). Sedmaše su najviše zanimale knjige kriminalističke, horor i nogometne tematike.

Na fotografiji:

Mia Bader, Dora Cesar, Paola Đorđević, Franka Jović, Iva Juras, Jelena Mijić, Nina Perkov Gredičak i Nika Stipančić iz 7. a te Lea Bešlić, Nika Grgurević i Tonka Lugarić iz 7. b.

U pratnji su bile profesorice Ivana Sekulić i Ivana Ladika.

Odgovori