Osnovna škola Rapska

Natjecanje iz kemije i biologije

Školsko natjecanje iz kemije održano je 4. veljače, a iz biologije 7. veljače. Čestitamo učenicima na izvrsnom rezultatu i plasmanu na županijsko natjecanje.

Školsko natjecanje iz kemije održano je 4. veljače 2020. Čestitamo učenicama Katarini Baković i Ivi Juras na izvrsnom rezultatu i plasmanu na županijsko natjecanje iz kemije koje će se održati 19. ožujka 2020. u Prirodoslovnoj školi Vladimir Prelog. Zahvaljujemo ostalim sudionicima školskog natjecanja, a Katarini i Ivi želimo sreću u daljnjem natjecanju.

Školsko natjecanje iz biologije održano je 7. veljače 2020. Čestitamo sljedećim učenicima na izvrsnom rezultatu i plasmanu na županijskom natjecanju iz biologije: Katarini Baković, Ivi Juras, Klari Glavić, Franki Jović i Dori Cesar. Zahvaljujemo ostalim sudionicima školskog natjecanja. Županijsko natjecanje iz biologije održat će se 23.ožujka 2020. u OŠ Lovre pl. Matačića. Sretno!

Zrinka Knezović, mag. eduk. biol. i kem.

Odgovori