Osnovna škola Rapska

Upisi u prvi razred osnovne škole

Pročitajte sve informacije vezane za upis u prvi razred osnovne škole za školsku godinu 2020./2021.

Pregledi djece prije upisa u prvi razred osnovne škole:

Pregled se obavlja isključivo prema upisnom području. Pregled prije upisa u 1. razred osnovne škole se sastoji od dva dijela: u školskoj ambulanti (sistematski) i u matičnoj školi (pedagoški).

Upisno područje Osnovne škole Rapska obuhvaća sljedeće ulice:

Avenija Marina Držića od broja 1 do 65, Botićev trg, Brijunska, Brusinina, Budmanijeva, Bunićeva, Čiovska, Čubranovićeva, Dubravkin trg, Folnegovićeva, Heinzelova od broja 56 do 78, Hektorovićeva, Hvarska, Korčulanska, Kornatska, Lopudska, Menčetićeva, Mljetska, Murterska, Olibska, Paška, Pašmanska, Pelješka, Pucićeva, Radnička cesta od broja 1 do 77A i od broja 10 do 82, Ranjinina, Rapska, Sorkočevićeva, Supilova, Šipanska, Šoltanska, Ugljanska, Ulica grada Vukovara od broja 241 do 271 i od broja 242 do 282, Vetranićeva, Zlarinska, Zmajanska, Zoranićeva.

Sistematski pregled obavlja se u školskoj ambulanti (nekadašnja ambulanta dr. Lara Dadić, Kruge 44 – DZ Trnje). Za sistematski pregled možete se naručiti preko sustava Terminko (www.terminko.hr) ili telefonom kod Sestre Zorane (01/6156-019) na neparne datume od 14.00-19.30 h, a na parne datume od 8.00 h – 13.30 h.

Za djecu koja pripadaju upisnom području OŠ Rapska pedagoški pregled obavlja se u školi kod pedagoga. Roditelji čija djeca pohađaju DV Vladimira Nazora moći će se predbilježiti u prostorima vrtića u danima nakon roditeljskog sastanka (24. ožujka 2020. )(centralnom objektu Zlatna lađa, te područnim objektima Medvjed Brundo te Bijeli jelen). Ostali predbilježbu mogu napraviti pozivom u školu nakon 6. travnja 2020. na telefone 6180-278 ili 6183-762.

Na pregled u školi nije potrebno donositi rodni list ili domovnicu od djeteta. Roditelji uza sebe trebaju imati OIB i JMBG djeteta.

Školski obveznici su sva djeca koja do 1. travnja 2020. imaju navršenih 6 godina života.

Iznimno se u prvi razred mogu upisati i djeca rođena nakon 01. travnja 2014. godine uz prethodnu suglasnost Gradskog ureda.

SAMI UPISI DJECE U 1. razred obavljat će se 4., 5. i 6. lipnja 2020. godine. u prostorijama škole. Na upise ne mora dolaziti i predškolac. I tada treba ponijeti OIB i JMBG djeteta.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *