Osnovna škola Rapska

Plan vrednovanja u nastavi na daljinu – OŠ Rapska

Poštovani učenici i roditelji,

donosimo vam plan vrednovanja u nastavi na daljinu.

Vrednovanje je sustavno prikupljanje podataka u procesu učenja i postignutoj razini ostvarenosti odgojno-obrazovnih ishoda, kompetencijama, znanjima, vještinama, sposobnostima, samostalnosti i odgovornosti prema radu, u skladu s unaprijed definiranim i prihvaćenim načinima, postupcima i elementima.

U nastavku donosimo sadržaj i način provjere dječjih uradaka:

Učitelji će za svaki zadatak kojeg planiraju vrednovati, te pritom i ocijeniti, dati kriterije po kojemu će to učiniti. Kroz nekoliko će dana u e-Dnevniku Raspored pisanih zadaća (Vremenik) biti izmijenjen te će se upisati sve veće provjere znanja. Ostale provjere i usmena ispitivanja učitelji će najavljivati učenicima unutar virtualnih učionica ili, ako govorimo o razrednoj nastavi, direktno roditeljima.

Zahvaljujemo svim učenicima na redovitom izvršavanju zadaća, a roditeljima što osiguravaju učenicima adekvatne uvjete rada i podršku koja im je potrebna.

Mislimo na sve vas i želimo da se povratak u našu osamdesetgodišnju školicu što prije ostvari.

Vaši učitelji sa stručnim suradnicama i ravnateljicom

One thought on “Plan vrednovanja u nastavi na daljinu – OŠ Rapska

Odgovori