Osnovna škola Rapska

Pregled za upis u 1. razred za učenike koji pripadaju upisnom području Osnove škole Rapska

Poštovani roditelji,

S veseljem vas obavještavamo da krećemo s pregledima za upis u prvi razred! Ipak, s obzirom na ove posve nove i drugačije okolnosti u kojima provodimo preglede za upis u prvi razred, donosimo vam malo detaljnije upute, kako bi susreti protekli što povoljnije i jednostavnije za sve. Kako trenutna situacija od svih nas zahtijeva pridržavanje navedenih preporuka, ljubazno vas molimo da ih pažljivo pročitate.

Prije upisa u 1. razred, roditelj/skrbnik obavezan je dogovoriti termine pregleda djeteta. Nakon što ste pročitali gornje upute, za rezervaciju termina potrebno je prijaviti se u Vaš Google (Gmail) račun te kliknuti na ovu poveznicu. Pronađite i odaberite Vaš željeni termin te upišite Vaše ime i prezime i broj telefona. Klikom na “Spremi”, rezervirali ste Vaš termin.

Potrebni dokumenti za upis:

  1. Upitnik za roditelje – OPĆENITO
  2. Upitnik za roditelje O PONAŠANJU DJETETA
  3. Pismo za roditelje prije polaska u školu
  4. Informacije o izbornoj nastavi informatike za niže razrede
  5. Informacije o izbornoj nastavi vjeronauka

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *