Osnovna škola Rapska

Obavijest – početak polugodišta

Dragi učenici i roditelji,

nastava u drugom polugodištu započinje u ponedjeljak, 18. siječnja 2021. godine prema B rasporedu. Parni razredi su poslijepodne, a neparni ujutro.

Razredna nastava

Učenici razredne nastave (1. – 4. razred) dolaze u školu prema ranije utvrđenom rasporedu. Kao i tijekom prvog polugodišta, slijedimo iste epidemiološke mjere te učenici dolaze u školu u određeno vrijeme za pojedini razred.

Predmetna nastava

Učenici od 5. do 8. razreda nastavu će zasad pohađati na daljinu putem online platforme Teams. Nastava će se odvijati u realnom vremenu prema rasporedu i obavezna je kao i nastava u školi. Moguće izostanke treba će opravdati razrednicima. U slučaju problema sa spajanjem na platformu Teams, potrebno je obavijestiti razrednike tijekom vikenda ili najkasnije u ponedjeljak ujutro.

Svim učenicima želimo uspješan početak 2. polugodišta uz nadu da se uskoro svi vidimo u školi!

Odgovori