Osnovna škola Rapska

„Zasadi stablo, ne budi panj!“

Naša je škola u utorak, 2. ožujka 2021., sudjelovala u kampanji Tjedan kolektivne sadnje stabala u Hrvatskoj 2021. sa sloganom „Zasadi stablo, ne budi panj!“. U školskom su dvorištu vrijedni zeleni prstići naših eko skupina, učenika 3. a, 6. a, 6. b i 7. b, pod vodstvom profesorice Marije Rihtarić, profesora Gordana Jurkovića i učiteljice Marijane Markovinović zasadili stabla jabuka, krušaka i višanja.

Zahvaljujemo na pomoći učitelju Milenku Benešu, učenicima i profesoricama iz Srednje škole za cestovni promet te gospođi Ani Ruk Kalendar, koordinatorici za Grad Zagreb, koji su nam svojim radom pomogli u realizaciji ovoga projekta. Veselimo se slatkim plodovima našega rada!

Tekst: Marija Rihtarić
Foto: Sanela Lacić

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *