Izvrsni rezultati naših učenika na natječaju dječjeg duhovnog stvaralaštva Zelena grančica

Učenici Osnovne škole Rapska sudjelovali su na prvom natječaju dječjeg duhovnog stvaralaštva Zelena grančica održanom 7. travnja 2020. godine. Zbog pandemije rezultati natječaja objavljeni su naknadno, a naši su učenici ostvarili izvrsne rezultate.

Učeničke radove možete pročitati u Opširnije.

U kategoriji duhovne pjesme (učenici od 1. do 4. razreda) treće mjesto osvojila je Korina Boršo s pjesmom Moj Bog (mentorica Marijana Dodik).

U kategoriji duhovne pjesme (učenici od 5. do 8. razreda) prvo mjesto osvojila je Gabrijela Franjković s pjesmom Moj Bog (mentorica s. Radmila Ilinović).

U kategoriji prozni duhovni tekst (duhovne priče) Erika Sedić osvojila je drugo mjesto s temom Hod s Bogom kroz obitelj i školu, a 3. mjesto pripalo je našoj bivšoj osmašici Katarini Aždajić s temom Moj Bog (mentorica s. Radmila Ilinović).

Svečana dodjela nagrada uz prigodan program i zakusku održat će se 5. svibnja 2021. u 17 sati u prostorijama Zaklade Rehobot, Srebrnjak 127a, ukoliko to dozvoli epidemiološka situacija.

Čestitke našim vrijednim učenicima na velikom uspjehu!

Radmila Ilinović i Marijana Dodik