Osnovna škola Rapska

1. natječaj dječjeg duhovnog stvaralaštva „Zelena grančica”

Učenici Osnovne škole Rapska sudjelovali su na 1. natječaju dječjeg duhovnog stvaralaštva „Zelena grančica” održanom 7. travnja 2020. godine. Zbog pandemije svečana dodjela nagrada uz prigodan program održana je 10.lipnja 2021. Svaki nagrađeni sudionik (učenik) i njegov mentor dobio je pisanu zahvalnicu za sudjelovanje i prigodnu nagradu.

U kategoriji duhovne pjesme (učenici od 1. do 4. razreda) treće mjesto osvojila je Korina Boršo s pjesmom Moj Bog (mentorica Marijana Dodik). U kategoriji duhovne pjesme (učenici od 5. do 8. razreda) prvo mjesto osvojila je Gabrijela Franjković s pjesmom Moj Bog (mentorica s. Radmila Ilinović). U kategoriji prozni duhovni tekst (duhovne priče) Erika Sedić osvojila je drugo mjesto s temom Hod s Bogom kroz obitelj i školu, a 3. mjesto pripalo je našoj bivšoj osmašici Katarini Aždajić s temom Moj Bog (mentorica s. Radmila Ilinović).

Marijana Dodik, vjeroučiteljica

Odgovori