Osnovna škola Rapska

Aktivnosti Učeničke zadruge Art

Hrvatska udruga učeničkih zadruga(HUUZ) čiji je član i naša zadruga Art, poseban je naglasak stavila ove godine na ekološke aktivnosti kroz projekt Zelene zadruge.

U početnoj fazi projekta trebalo je predstaviti zadrugu PPT prezentacijom s maksimalno 5 slajdova vezano uz ekološke aktivnosti. Naša zadruga gotovo u potpunosti djeluje zeleno, reciklira plastične kantice, limenke, staklenke i sl. izrađujući ukrasne predmete poput vaza, posuda za olovke, ukrasnih teglica za bilje.

Dio onoga što smo ove godine reciklirali, možete pogledati u priloženoj ppt prezentaciji.

30.6. na online konferenciji, u nekoliko blokova će prikazati virtualnu izložbu aktivnosti učeničkih zadruga kao PP prezentacije (moderirane), a od jeseni će svaka zadruga dobiti svoj zasebni prostor s integralnom verzijom. Tako će se i članovi drugih učeničkih zadruga diljem lijepe naše, upoznati s našim radom a također i mi s njihovim zelenim djelovanjem. Vjerujemo da će tu biti još pregršt ideja kako i dalje djelovati zeleno!

Tekst: Mirjana Savičić

Učenička zadruga Rapska

Odgovori