Osnovna škola Rapska

Početak školske godine 2021./2022.

Dragi učenici, poštovani roditelji/skrbnici,

Na početku smo još jedne vrlo izazovne školske godine! Nadamo se da ste se odmorili i zaželjeli nastave uživo, a ne na daljinu! Upravo ćemo tako i početi s nastavom, u učionicama, s vašim prijateljima i vašim učiteljima.

Nastava počinje 6. rujna 2021. poštujući Upute Ministarstva znanosti i obrazovanja i Preporuka HZJZ-a.

Prvi dan u školi učenici će dobiti udžbenike, bit će upoznati sa svim epidemiološkim mjerama, organizacijom nastave te će dobiti raspored sati. Roditelji/skrbnici dobiti će sve detaljne informacije na roditeljskim sastancima koji će se ove godine održavati uživo poštujući sve propisane epidemiološke mjere.

DOLAZAK U ŠKOLU 

SVI UČENICI ČEKAJU NA DVORIŠTU U RAZDVOJENIM SKUPINAMA TE ULAZE NA MALA VRATA. 

SMJENA- PARNI UJUTRO, NEPARNI POPODNE (A TURNUS) 

  1. razredi- priredba u 18 h 
  2. razredi- 7:40, učiteljice se spuštaju van po učenike 

      4., 6. i 8. razredi- 7:40 h 

Početak nastave u 8 h, učenici imaju po 3 nastavna sata s razrednicima. Razrednici se spuštaju po svoje razrede.  

      3., 5. i 7. razredi- 11 h 

Početak nastave u 11:10, razrednici se spuštaju po svoje razrede.  

Molimo učenike da dolaze prema navedenom rasporedu, bez ranijih dolazaka i kašnjenja, te da se formiraju po razredima uz održavanje razmaka od najmanje 1,5 m.

  1. nastavni dan NEMA PREHRANE! 2. nastavni dan- utorak, 7.9.- PREHRANA SAMO ZA UČENIKE U BORAVKU.

Prvog dana nastave molimo učenike da donesu školske torbe, kako bi mogli preuzeti svoje školske udžbenike. Molimo sve učenike od 4. do 8. razreda da se u ponedjeljak izjasne hoće li koristiti uslugu mliječnog obroka.

Sve mjere opreza i Upute i preporuke HZJZ-a, MZO-a i Gradskog ureda proučene su i prilagođene organizaciji rada u našoj školi, bit ćete pravodobno obavještavani od strane razrednika o svim detaljima. Opće informacije će biti redovito objavljivane i na mrežnim stranicama škole.

PREPORUKE HZJZ

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *