Osnovna škola Rapska

Zaključak o uvođenju izvannastavne aktivnosti “Građanski odgoj i obrazovanje”

Poštovani učenici i roditelji,

Gradska skupština Grada Zagreba 25. lipnja 2020. godine donijela je Zaključak o uvođenju izvannastavne aktivnosti “Građanski odgoj i obrazovanje” u sve zainteresirane škole kojima je osnivač Grad Zagreb.

“Građanski odgoj i obrazovanje” izvodio bi se u školama jednom tjedno od 5. do 8. razreda u ukupnom trajanju od 35 sati godišnje. Pošto je riječ o izvannastavnoj aktivnosti, bila bi organizirana prije odnosno nakon redovite nastave, ovisno o organizacijskim mogućnostima škole.

Program rada “Građanskog odgoja i obrazovanja” koji je izrađen u suradnji s Agencijom za odgoj i obrazovanje, možete pogledati ovdje.

Tijekom naredna 4 dana, zaključno s 13.9. provest ćemo anketu među učenicima i roditeljima, te sukladno vašem interesu organizirati provođenje ove iznanastavne aktivnosti.

Molimo vas da anketu popunite na ovoj poveznici: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdJ9tlsGN_-hYZa8Oh7PNnARftxrubWgUPUjtkoN4kSIVLZSA/viewform?usp=sf_link

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *