Osnovna škola Rapska

Plavi telefon – savjetovanje za učenike i roditelje

Poštovani roditelji, dragi učenici,

Osnovna škola Rapska, već od samih početaka njihovog djelovanja surađuje s udrugom Plavi telefon koja je najstarija linija pomoći. Plavi telefon sada nudi dodatnu stručnu pomoć učenicima koji su: ANKSIOZNI, DEPRESIVNI, IMAJU STRAHOVE, SKLONI SU SAMOOZLJEĐIVANJU, IMAJU PROBLEMA S PREHRANOM TE OVISNOSTI O INTERNETU I DRUGIM PROBLEMIMA.

PLAVI TELEFON ima vlastito savjetovalište za mlade i roditelje OTVORENA VRATA koje će mladima i roditeljima biti na raspolaganju od ponedjeljka do subote i pružiti mogućnost razgovora sa stručnim suradnicima terapeutima (NLP, TA, GESTALT I REALITETNA TERAPIJA).

Savjetovalište pruža BESPLATNO SAVJETOVANJE za sve korisnike koji se prijave na broj PLAVOG TELEFONA 48 33 888 svaki radni dan od 9 do 20 sati i dogovore termin dolaska.

UDRUGA PLAVI TELEFON

Adresa: Ilica 36, 10000 Zagreb, Hrvatska

Linija pomoći: 00385 (1) 4833 888

Ured: 00385 (1) 4831 677

OIB: 50738851908

Web: www.plavi-telefon.hr

 

Vaša pedagoginja,

Lovorka Jurić Komljenović

Odgovori