Osnovna škola Rapska

Dan sigurnijeg interneta

I ove godine obilježavao se dan sigurnijeg interneta 8. veljače 2022. godine. Povodom toga u OŠ Rapska su učitelji na satovima hrvatskog jezika, satovima razrednika, njemačkog jezika, tehničke kulture i informatike te kod pedagoginje provodili razne aktivnosti. Razgovaralo se o pojmovima zaštite na internetu, opasnostima te načinima prevencije i reagiranja. Učenici su izrađivali plakate, crteže, društvene igre te igrali računalne igre sa temom zaštite na internetu.

Također su učenici upućeni da odigraju nagradni kviz na mrežnoj stranici https://www.dansigurnijeginterneta.org/ . Obzirom da škola provodi eTwinning projekt OffLine OnLife učenici su sudjelovali i u Kahoot kvizu na engleskom jeziku koji je izrađen u sklopu projekta u suradnji sa međunarodnim partnerima.

Radove i aktivnosti djece pogledajte u fotogaleriji.

 

Mirena Maljković, korodinatorica projekta Dan sigurnijeg interneta za OŠ Rapska

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *