Osnovna škola Rapska

Ljubičasti dan u Hrvatskoj – Dan podrške osobama s epilepsijom

26. ožujka o.g. obilježit će se 13. Ljubičasti dan u Hrvatskoj – Dan podrške osobama s epilepsijom. Tijekom svih ovih godina naglasak je najviše stavljen na edukaciju djece i mladih s ciljem širenja znanja i formiranja ispravnih stavova te su stoga organizirana predavanja i događanja u velikom broju nastavnih ustanova.

 Ljubazno Vas molimo da i ove godine pružite podršku obilježavanju Ljubičastog dana 2022. gledanjem  edukativnog filma o Kampiju.

 Filmove o Kampiju napravili su Međunarodna liga protiv epilepsije i Međunarodni biro za epilepsiju. a Hrvatska udruga za epilepsiju ih je prilagodila i uz pomoć glumaca sinkronizirala pod pokroviteljstvom Grada Zagreba. Edukativni video materijal dostupan je na YouTube kanalu Hrvatske udruge za epilepsiju.

 

 

Odgovori