Osnovna škola Rapska

Dan škole 2022.

Proslavili smo 82. rođendan naše Rapske!
Veliko finale slovkanja iz engleskog jezika Spelling Bee održalo se pod majstorskom palicom naše teacherice Ivane Sekulić. Po prvi puta održano u našoj školi izazvalo je veliko uzbuđenje svih finalista u kategorijama 5.-8.r. Svim našim spelling pčelicama čestitamo, bili su sjajni. Čestitamo!

Stručno smo odradili i vježbu evakuacije pod budnim okom vatrogasaca i pripadnika zaštite na radu. Spretno smo uvježbali sigurni izlazak iz zgrade škole u slučaju požara.
Vatrogasci Trnja, pripadnici DVDa Resnik i Sesvetski Kraljevec izveli su pokaznu vježbu spašavanja. Rado su svoju opremu i vozila pokazali svim našim radoznalcima, spremno odgovarali na naša pitanja i pokazali nam svoju snagu i neizmjernu hrabrost. Hvala vam!

 

Tekst: Sanja Brajević

Foto: Sanela Lacić

 

Fotogalerija na više

 

Odgovori