Osnovna škola Rapska

Oznaka kvalitete za projekt

Sa zadovoljstvom obavještavamo da je autorski međunarodni eTwinning projekt Mirene Maljković, učiteljice informatike u OŠ Rapska, OffLine OnLife, nagrađen oznakom kvalitete. U projektu su sudjelovali učitelji u školi: Olja Nedić, Ivana Sekulić, Josipa Hotovec, Iva Fabijanić, Milenko Beneš te pedagoginja Lovorka Jurić Komljenović , psihologica Margareta Kovač i ravnateljica Diana Dujmović.  Učenici su sa svojim učiteljicama i učiteljima stekli vrijedna znanja i vještine, a više o samom projektu možete pročitati na našim stranicama na poveznici. Također nas zapratite na Facebook stranici i Twinspace stranici projekta.

Sretni smo što su naša ideja, rad i trud i međunarodno priznati i sljedeće godine nastavljamo još vještiji i mudriji!

 

 

Odgovori