Osnovna škola Rapska

Prvašići 2022.

 

Osmijeh na licu… Prvi dan škole
Neka vam škola pruži mnoga znanja… Neka vam daruje mnoge vještine…
Neka vam bude podrška… Neka vam bude veselje…
Neka vam stvori budućnost za ostvarivanje svih želja i snova.
Sretno prvaši!

 

 

Prava glazbeno-scenska poslastica pripremljena je za malene prvaše. Podršku su im pružili roditelji, braća i sestre, bake i djedovi. Veselu dobrodošlicu su im pripremili učenici drugih razreda pa smo, osim pjesme i plesa, mogli smo čuti što to znači biti đak prvak.

Ravnateljica Diana Dujmović pozdravila je djecu i roditelje, poželjela im vesele školske avanture i najavila projekt gdje veliki pomažu malima. Učenici osmih razreda su dali svoje ruke i iskazali volju da će pomoći svojim novim prijateljima, prvašićima u školskoj zajednici. Svakome od njih uručili su po jedan balon kao simbol prijateljstva.

Pedagoginja Lovorka Jurić Komljenović je uz lijepe želje svima ponosno predstavila i naše učiteljice prvih razreda, 1. a učiteljice Lanu i Mirjanu, 1. b učiteljice Mirnu i Milicu i 1.c učiteljice Stanku i Stellu.

Posebnu zahvalu dajemo učenicima drugih razreda i njihovim učiteljicama Maji, Katici, Olji, Gordani, Zrinki i učiteljima Milenku i Alenu koji su pripremili nastupne točke.

Našem genijalnom voditeljskom paru Luki i Vedranu, veliki pljesak!

Za svaki detalj se pobrinula voditeljica KUD-a profesorica Ana Janković.

Hvala!

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *