Osnovna škola Rapska

Božićna školica

Ovog adventa, pod vodstvom pedagoginje Lovorke Jurić Komljenović, učenici su za vrijeme velikih odmora uživali u skakutanju uz glazbu u Božićnoj školici. Zadnjih dana Adventa održalo se natjecanje u Božićnoj školici na kojem su sudjelovali učenici u grupama po četvero. Komisija je pregledavala video uratke skakača i procijenila tko je najpravilnije skakao.

Pobjednici su učenice 3. b razreda – Karolina Kapetanović, Roza Nakić, Lorena Miletić i Lara Radić, te učenici 4. a razreda – Lovro Fosić, Ante Radelić, Hussein Mahmoud i Luka Brnas. Čestitamo pobjednicima! Slatke nagrade učenici će dobiti nakon praznika.

Ova aktivnost zamišljena je tako da kod učenika potiče zajedništvo i timski rad te pomaže u razvijanju društvenih vještina.

Sretna nova godina!

 

Odgovori