Osnovna škola Rapska

100. dan nastave u 2.b

Učenici 2.b razreda su 8. veljače 2023. g. obilježili 100. dan nastave u školskoj godini 2022./2023. te se tako priključili eTwinning projektu “100. dan škole” Udruge hrvatskih učitelja razredne nastave Zvono. Sve su aktivnosti bile u znaku broja 100, a u njima su se isprepleli sadržaji hrvatskoga jezika, matematike te tjelesne i zdravstvene kulture.
Izazovi 100. dana škole bili su sastaviti priču od stotinu riječi, zapisati što više riječi koje u sebi kriju niz STO, nacrtati zadani broj dužina ukupne duljine 100 cm i izvesti ukupno 100 ponavljanja zadanih vježbi. Svi su izazovi, zahvaljujući dobroj suradnji, timskom radu i maštovitosti učenika, uspješno svladani.
Sudjelujući u videokonferenciji, učenici su predstavili provedene aktivnosti ostalim sudionicima projekta i s njima razmijenili iskustva i ideje za sljedeću godinu.
Olja Nedić, učiteljica 2.b razreda
Galerija fotografija na više.

Odgovori