Osnovna škola Rapska

Predstavljanje projekta Grupe građanskog odgoja na Županijskoj smotri projekata iz građanskog odgoja i obrazovanja i  na HRT emisiji „Kućni ljubimci“

Učenici 5. razreda pod mentorstvom pedagoginje Lovorke Jurić Komljenović predstavili su svoju školu na Županijskoj smotri projekata iz građanskog odgoja i obrazovanja koja se održala u OŠ Grigora Viteza 24. ožujka 2023. godine. Tema projekta koju su učenici ove školske godine odabrali i obradili je „Park za pse“.  Projekt su predstavile učenice Lena Perkov, Leonora Pauk, Franka Rehlicki i Maja Tokić. Na projektu su još radili učenici Tomaš Skračić Betović, Karlo Kiseljak, Patrik Križić i Ante Ramčić.

Učenici su također predstavili su svoj projekt u HRT emisiji „Kućni ljubimci“ koja se emitirala 17. 3. 2023. godine.

 

Odgovori