Osnovna škola Rapska

Predavanje Tanje Sever – Dan BezVeze

Poštovani roditelji i učitelji, u sklopu projekta Dan BezVeze u kojem sudjeluje i naša škola, pozivamo Vas u srijedu 19.4. u 19:15h na predavanje Tanje Sever: GENERACIJE Z I ALFA: Izazovi u odgoju i komunikaciji.OPIS PREDAVANJA:Generacija je skupina ljudi sa zajedničkim iskustvima u istoj dobi koja su dovela do sličnosti u stavovima i vrijednostima. Na svijetu trenutno živi 10 različitih generacija. Ne postoji točan datum kada jedna generacija završava i kada počinje druga.Što kada u istoj obitelji imamo nekoliko generacija? Ili kada je razlika između učenika i učitelja dvije generacije?Kako odrastaju današnje z i alfa generacije? Što vidimo kao njihov problem, a zapravo nije problem? Kako im pomoći, kako ih usmjeravati? Kako pomoći sebi u praćenju njihovog razvoja?
Pozivnica na live online događaj:
Dovoljno je u zadano vrijeme kliknuti na poveznicu. Možete se priključiti putem Teamsa ili browsera (preglednika).
Online događaj je omogućen uz podršku CARNet-a.
Lijep pozdrav,
Mirena Maljković, autorica projekta Dan BezVeze
Tanja Sever: Specijalistica kliničke psihologije, nakon više godina rada na raznim pozicijama u javnom sektoru, od 2000. vodi vlastitu privatnu praksu – Psihološki centar Sever. Radila je na stvaranju prijedloga Zakona o psihološkoj djelatnosti i na svim ostalim preduvjetima za stvaranje Hrvatske psihološke komore, gdje je vodila kliničku sekciju i bila članica Upravnog odbora. Intenzivno i predano bavi se dijagnostikom, tretmanom i terapijom djece i mladih u individualnim i skupnim oblicima rada. Višegodišnji je vanjski suradnik Katedre za razvojnu psihologiju Filozofskog fakulteta i Hrvatskih studija u Zagrebu i Odsjeka za psihologiju Hrvatskog katoličkog sveučilišta.
(sa stranice http://www.psihosever.com/​)

Odgovori