Osnovna škola Rapska

Upisi u srednju školu u šk. god. 2023./2024.

Poštovani roditelji osmaša,

Na mrežnim stranicama Nacionalnog informacijskog sustava prijava i upisa u srednje škole (NISpuSŠ) – https://srednje.e-upisi.hr/ objavljen je pročišćeni tekst Pravilnika o elementima i kriterijima za izbor kandidata za upis u I. razred srednje škole.

Pozivamo sve roditelje/skrbnike na čitanje dokumenta radi boljeg razumijevanja upisnog postupka.

Nakon objave Odluke o upisu učenika u I. razred srednje škole u školskoj godini 2023./2024. (koja obično izlazi krajem svibnja) održat će se roditeljski sastanak na kojem će roditelji dobiti sve bitne informacije vezano za upise.

Također, psihologinja škole Mirna Grgurević će svaki drugi tjedan imati otvoreni sat isključivo za osmaše gdje će se učenici moći dodatno informirati i savjetovati o upisima u srednju školu. O terminu će svaki razred biti obaviješten pojedinačno.

Odgovori