Osnovna škola Rapska

Posjet Mjesnom odboru Sigečica, predaja peticije građana za izgradnju parka za pse, nastup na televiziji i radiju

 

Učenice 5. razreda iz grupe Građanskog odgoja (ZAG) ovaj tjedan bile su u akciji: u pratnji svoje mentorice pedagoginje Lovorke Jurić Komljenović posjetile su Mjesni odbor Sigečice (12. lipnja) kako bi predstavile projekt učenika te predale peticiju građana za izgradnju parka za pse. Ravnateljica škole uveličala je taj važan događaj svojom prisutnošću i podrškom. Predsjednik Mjesnog odbora pozorno je slušao njihovo predstavljanje.

Prije sastanka u Mjesnom odboru učenice su sudjelovale u snimanju priloga za emisiju Hrvatska danas na HRT-u koja je emitirana istoga dana.

Sutradan učenice su nastupale uživo u emisiji Radija Sljeme s istom temom te prepričavale svoje dojmove posjeta Mjesnom odboru. Tema obaju priloga bila je inicijativa učenika za izgradnju parka za pse i posjet Mjesnom odboru Sigečice.

Projekt su predstavile učenice Lena Perkov, Leonora Pauk, Franka Rehlicki i Maja Tokić.

Ovim putem zahvaljujemo svima koji su podržali inicijativu učenika grupe Građanskog odgoja.

Snimka nastupa sa radija.

 

 

 

Galerija fotografija na više.

Odgovori