Osnovna škola Rapska

Sudjelovanje na I. Smotri građanskog odgoja Grada Zagreba – Zajednica aktivnih građana

Učenice 5. razreda iz grupe Građanskog odgoja (ZAG) u pratnji svoje mentorice pedagoginje Lovorke Jurić Komljenović sudjelovale su na Prvoj Smotri Zajednice aktivnih građana u organizaciji Gradskog ureda za obrazovanje, sport i mlade koja se održala u subotu, 17. 6. u I. tehničkoj školi Tesla. Učenice su imale priliku predstaviti svoj projekt (Park za pse) pred okupljenim uzvanicima. Upoznale su gradonačelnika Tomislava Tomaševića, pročelnika Graskog ureda za obrazovanje Luku Juroša te ostale predstavnike Grada. Učenice su također imale priliku družiti se s učenicima iz drugih škola Grada Zagreba koja su uključena u pilot projekt ZAG.

Projekt su predstavile učenice Lena Perkov, Leonora Pauk, Franka Rehlicki i Maja Tokić.

 

Galerija fotografija na više.

 

Odgovori