Osnovna škola Rapska

Španciranje

Učenice i učenici, članovi učeničke zadruge, tijekom šk.god. 2022./23. bili su izuzetno marljivi, svoje kreativne ideje provodili u djela, a zatim na školskim sajmovima izlagali i prodavali svoje rukotvorine.
Odlučili smo se nagraditi izletom u Varaždin na poznati Špancirfest gdje smo sudjelovali na kreativnim radionicama i naučili neke nove tehnike izrade predmeta. Šetali smo ulicama, bili u Muzeju anđela, upoznavali se s gradskim znamenitostima ovog baroknog grada.
Vratili smo se doma puni dobrih emocija i ideja za naše buduće radionice.
Zadrugari: 
Karolina Bartulović
Zrinka Markota
Iris Mandić, 3.d
Leona Klanac-Rahija, 3.c
Aiša Omerbašić, 3.c
Natalia Olić, 3.c
Jelena Korica, 3.c
Leonora Frolova, 5.a
Mia Štimac, 6.b
Ana Frolova, 7.b

Galerija fotografija na više.

Odgovori