Osnovna škola Rapska

Prvi dan škole … dan koji se pamti

Prvi dan škole … dan koji se pamti

Uzbuđena lica malih prvaša dočekana su uz glazbu i stihove. Školska dvorana bila je prepuna ponosnih roditelja, braće i sestara, baka i djedova. Njihovom uzbuđenju pridružili su se učenici drugih razreda koji su uz glazbu i stihove dopunili atmosferu veselim notama. Zahvaljujemo im na zabavnoj dobrodošlici. Sve je pod pravim notama pratila voditeljica KUD-a, Ana Janković, a posebnu poslasticu svojim iskusnim voditeljskim iskustvom začinili su Vedran i Filip. Hvala ekipi!

Nakon pozdravnog govora ravnateljice Diane Dujmović, učiteljice 1.a, 1.b i 1.c razreda, redom Ivana i Mirjana, Narcisa i Katica, Sanela i Gordana dočekale su svoje male đake prvake. Školska avantura može započeti!

Želimo vam mnoge školske uspjehe i nezaboravne trenutke!

Ravnateljica i svi zaposlenici OŠ Rapska

Uzbuđena lica malih đaka,

Dočekala je pjesma laka.

Uz glazbu i ples, stihove i smijeh,

Zagarantiran je i školski uspjeh.

Jer đak prvak je biti lako,

Pogotovo ako,

Uz smijeh učiš i zadaće pišeš,

I sve dokle veselo rišeš.

Za ostale stvari

pobrinut će se stručnjaci pravi.

One znaju što čine i kako tebi tako

Nastaje baš slovo svako.

One su naše snage prave

Redom učiteljice od pete do glave.

Glavne su u 1. a, 1.b i u 1.c

Ne brini, naučit će te baš sve.

Samo ostani vesele i znatiželjne glave,

Savladat ćeš vještine za život prave.

Zato samo hrabro u školu kreni,

Mami i tati ti reci – vjerujte meni.

Pa kad jednog dana svega se sjetiš,

I kad u život hrabro poletiš,

Škola je tu uvijek za tebe

Da ponosno gledaš na sebe!

 

Tekst: Sanja Brajević

Foto: Sanela Lacić

Odgovori