Osnovna škola Rapska

Maturalno putovanje 8. razreda 2023.

 

Učenici 8.a, b i c razreda su u pratnji svojih razrednica i profesorica Elvire Sunare i Ane Janković posjetili naš najveći poluotok, Istru. Na četverodnevnom putovanju su obišli samo neke od njenih turističkih znamenitosti i kulturnih ljepota. Započeli su s ljepoticom starog kova, Opatijom. Nakon obilaska Pule i njene Arene, zaputili su se u podvodni svijet pulskog Akvarijuma. Avanturu su potražili i u Adrenalinskom parku Medulin. Bilo je hrabrih, bilo je spretnih, a bilo je i nezaustavljivih. Nacionalni park Brijuni pružili su im sliku prošlosti s daškom prirodnih ljepota i životinjske divljine. Spustili su se 60m ispod zemlje u posjet neobičnom paru čovječjih ribica u jami Baredine. Prošetali su i uličicama Rovinja. Tamo su se pridružili gusarskom brodu i na valovima otplovili do otočića Sv. Andrije.

Putovanje su začinili druženjem, novim prijateljstvima, simpatijama i hitovima za pamćenje.

Ostalo, ostaje u Istri…

Fotogalerija na više.

Odgovori