Osnovna škola Rapska

Mjesec hrvatske knjige (15. listopada – 15. studenoga)

Svake godine od 15. listopada do 15. studenog obilježava se Mjesec hrvatske knjige. Učenici OŠ Rapska ove ga godine obilježavaju i aktivnošću “Veliki čitaju malima”.

Učenice Maria Birkić i Anja Host (7. c), Vita Čanković i Marta Rehlicki (8. a) te Sara Allaei, Ema Karšaj i Mihaela Ilić (8. b) članice su Čitateljskog kluba OŠ Rapska. Tijekom listopada i studenog čitaju priče učenicima 2. c, 3. a i 3. b razreda, uz vodstvo prof. hrvatskoga jezika Ane Škundrić i veliku pomoć učiteljica Stanke Husarek, Nike Hajduković i Olje Nedić te knjižničarke Dore Pervan.

Zajedničkim čitanjem doprinosimo stvaranju pozitivnog odnosa prema knjigama te razvijamo motivaciju za čitanje na nenametljiv način.

Osmijesi na fotografijama pokazuju: zadovoljni su i veliki i mali. 🙂

Sretno vam okretanje nekih novih stranica!

Fotogalerija na više.

Odgovori