Osnovna škola Rapska

Čajanka s umirovljenicima

Tim naše škole zadužen za provedbu Erasmus+ projekta Abeceda školskog zadovoljstva kroz međugeneracijsko učenje je u petak, 23. veljače 2024. g. organizirao aktivnost pod nazivom Čajanka s umirovljenicima. Čajanka je održana u formi panela uz moderiranje ravnateljice Diane Dujmović.

Tom su nas prigodom posjetili najdraži gosti, naši bivši djelatnici – umirovljene učiteljice Mira Marinković, Marica Puklavec, Adila Serdarević i Ana Stjepandić te bivši ravnatelj Nenad Bronzović. Tijekom druženja prisjetili su se svojih početaka u našoj školi, najdojmljivijih i najizazovnijih trenutaka s kojima su se suočili na svojem profesionalnom putu te kolegijalnosti i stjecanja prijateljstava koja traju i danas.

Razmjenom iskustava između bivših i sadašnjih djelatnika istaknuta je važna uloga međugeneracijske suradnje u unaprjeđenju njihove profesionalne i osobne dobrobiti. Stoga svi priželjkujemo da ova prva Čajanka s umirovljenicima preraste u tradiciju.

 

Tekst pripremila: Olja Nedić, učiteljica razredne nastave

Galerija fotografija na više.

Ostale aktivnosti Erasmus tima popratite ovdje.

Odgovori