Osnovna škola Rapska

Natjecanja u OŠ Rapska

Tijekom siječnja i veljače u našoj školi održana su mnoga natjecanja. Učenici i mentori bili su jako vrijedni, a kao rezultat njihova zajedničkog rada i ove se godine ponosimo brojem učenika pozvanih na županijsku razinu.

Stoga predstavljamo učenike i mentore pozvane na županijsku razinu natjecanja:

 • Informatika, kategorija Digitalne kompetencije: Mara Zemba (6. a), mentor Petar Brkljačić i kategorija Osnove informatike: Gabrijel Boršo (7. a), mentorica Mirena Maljković
 • Engleski jezik: Gabrijel Boršo (7. a) i Vedran Prpić (7. b), mentorica Ivana Bilanović; Marta Rehlicki (8. a), Matej Stojsavljević (8.a), Ema Karšaj (8. b) i Niki Paćelat (8. b), mentorica: Sanja Brajević
 • Kemija: Gabrijel Boršo (7. a), mentorica Zrinka Knezović
 • Biologija: Maksim Mrkoci (8. c), mentorica Zrinka Knezović; Viktor Bišćanin (7. c) i Jakov Sušac (8. a), mentorica Mirjana Savičić
 • Njemački jezik: Mihaela Ilić (8. b) i Maksim Mrkoci (8. c), mentorica Marija Rihtarić
 • Islamski vjeronauk: Sara Allaei (8. b), mentorica Elmedina Bego
 • Geografija: Tomo Karšaj (5.c), Laura Gović (6.a), Matej Stojsavljević (8.a), mentorica Dijana Kozarić
 • Hrvatski jezik: Gabrijel Boršo (7. a), mentorica Antea Hrenović; Petra Dvornik (8. b), mentorica Karla Radić, Matej Stojsavljević (8. a), mentorica Ana Škundrić
 • Čitanjem do zvijezda: Marta Rehlicki (8. a), Sara Allaei (8. b), Mihaela Ilić (8. b), Ema Karšaj (8. b), mentorice: Dora Pervan i Ana Škundrić
 • LiDraNo – skupni scenski nastup Cool Camp: Vedran Prpić (7. b), Luka Filipović (8. c), Marijeta Pranjić (7. c), Vita Čanković (8. a), Ema Bukvić (6. a), Matej Stojsavljević (8. a), Vid Vešligaj (8. b), Eva Bervida (6. a), Franco Ivanković (6. b), Lana Koški (6. a) i Iva Bartolec (6. a); mentorica profesorica Ana Janković
 • Pjevački zbor starijeg uzrasta: 4. a – Iva Ljubić i Lea Seđak; 4. b – Roza Nakić, Istok Paić i Lorena Mlakić; 5. a – Tena Lalić i Marta Šola; 5. b – Lana Matavulj; 5. c – Lucija Lučić; 6. a – Laura Gović, Iva Bartolec, Mara Zemba, Mia Labor i Nora Kadović; 6. b – Iskra Paić i Marta Komerički; 6. c – Tena Ograjšek, Maja Tokić, Anja Nakić, Korina Boršo i Karla Stojsavljević; 7. a – Marija Jurina, Petra Ramčić i Marta Penjak; 7. b – Petra Perković i Anja Čuljat; 7. c – Isabela G. Tomić, Bela Petrović, Marijeta Pranjić i Rania Omerbašić; 8.a – Vita Čanković; 8. b – Franka Grilec, Bruna Grilec, Ema Karšaj, Niki Paćelat i Marko Mihić. Mentorica profesorica Ana Janković
 • Tehnička kultura – 66. Natjecanje mladih tehničara – kategorija: Maketarstvo i modelarstvo: Tea Cvetić (5. c); kategorija Graditeljstvo: Marta Komerički (6. b); kategorija Obrada materijala: Viktor Bišćanin (7. c); kategorija Elektrotehnika: Lovro Bićanić (8. b); kategorija Elektronika: Vito Đuranić (8. a);  kategorija Modelarstvo uporabnih tehničkih tvorevina: Anna Frolova (7. b) i Lea Vodička (7. a); kategorija Fotografija: Lovro Smojver (7. c); mentorica: Karolina Bartulović
 • Likovna kultura: Filip Jonjić (5. b), Lana Matavulj (5. b), Maja Pech (5. c), mentorica: Mirna Ferenček

 

Naši učenici dokazali su da se trud i ulaganje u znanje na kraju isplati. Želimo im puno sreće u daljnjim razinama natjecanja te što više pozvanih na državnu razinu!

Odgovori