Osnovna škola Rapska

Popis djelatnika

Diana Dujmović, ravnateljica škole
Mandica Strbad, tajnica škole
Lovorka Jurić Komljenović, pedagoginja škole
Dora Pervan, knjižničarka škole
Dragan Leko, kuhar
Damir Jurinjak, domar
Anica Dugonjic, kuharica
Zrinka Markota, učiteljica razredne nastave
Zrinka Knezović, priroda, biologija, kemija
Stanka Husarek, učiteljica razredne nastave
Sanja Brajević, engleski jezik
Sanela Lacić, učiteljica razredne nastave
Olja Nedić, učiteljica razredne nastave
Narcisa Pavlek, učiteljica razredne nastave
Nikolina Franjić, učiteljica razredne nastave
Mirna Majić, učiteljica razredne nastave
Mirjana Stevanović, učiteljica razredne nastave
Mirena Maljković, informatika
Miljana Marušić, vjeronauk
Milica Mitrić, učiteljica razredne nastave
Milenko Beneš, učitelj razredne nastave
Marija Rihtarić, njemački jezik
Maja Medak, učiteljica razredne nastave
Lana Pušić, učiteljica razredne nastave
Katica Vujnović Rajačić, učiteljica razredne nastave
Karmen Hakenberg, matematika
Josipa Hotovec, učiteljica razredne nastave
Ivana Sekulić, engleski jezik
Ivana Božović, učiteljica razredne nastave
Ivan Tomašević, povijest
Iva Fabijanić, informatika
Gordana Kovač Bluha, učiteljica razredne nastave
Gordan Jurković, matematika
Elvira Sunara, fizika
Dijana Kozarić, geografija
Ana Škundrić, hrvatski jezik
Ana Janković, glazbena kultura
Alen Vranić, učitelj razredne nastave
Adriana Strmotić, učiteljica razredne nastave
Adriana Bogdanović, engleski jezik
Klaudija Bubalo, sportske aktivnosti

Elmedina Begović, vjeroučiteljica

Karolina Bartulović, učiteljica tehničke kulture

Petar Brkljačić, učitelj informatike

Marijana Dodik, vjeroučiteljica

Mirna Ferenček, učiteljica likovne kulture

Hana Kovačević, učiteljica matematike

Stella Koncul, učiteljica u produženom boravku

Marjan Marangunić, učitelj tzk-a

Karla Radić, učiteljica hrvatskog jezika

Ivana Ladika, učiteljica hrvatskog jezika

Mirjana Savičić, učiteljica biologije i prirode

Ivana Tonković, spremačica

Mira Anić, spremačica

Behija Begić, spremačica

Hrvoje Beus, voditelj računovodstva

Tatjana Lulić, spremačica

Marija Vidaković, spremačica