Osnovna škola Rapska

Izleti i ekskurzije

04.03.2020.

Roditeljski sastanak petih razreda odgođen je zbog daljnjeg zbog situacije.

Zapisnik sastanka Povjerenstva za izvođenje Terenske nastave 5-tih razreda OŠ Rapska.

17.02.2020.

Javno otvaranje ponuda 3-2019./2020. (maturalno putovanje – Dubrovnik, 2020.) održano je u ponedjeljak, 17. veljače 2020., u učionici 11 u Osnovnoj školi Rapska u 19 sati.

Pristigla je jedna ponuda te je ispunila tražene uvjete:

• Samoborček EU grupa d.o.o., Ulica Dobriše Cesarića 26, Samobor

Javno otvaranje ponuda 4-2019./2020. (maturalno putovanje – Dubrovnik, Nacionalni park Mljet, 2020.) održano je u ponedjeljak, 17. veljače 2020., u učionici 11 u Osnovnoj školi Rapska u 19 sati.

Pristigle su dvije ponude te su ispunile tražene uvjete:

• Putnička agencija Eklata d.o.o., Osječka ulica 11, Split
  • Samoborček EU grupa d.o.o., Ulica Dobriše Cesarića 26, Samobor

Ponude će biti predstavljene roditeljima učenika za koje se organizira maturalno putovanje na
Roditeljskome sastanku u četvrtak, 20. veljače 2020., u učionici 2 u Osnovnoj školi Rapska u
18:30. Pozivamo davatelje usluga odabranih ponuda da ih predstave roditeljima učenika.

14.02.2020. Javni poziv turističkim agencijama: Terenska nastava 5. razreda

Detalji javnog poziva nalaze se u priloženom obrascu: Terenska nastava 5. razreda

Na temelju članka 13. Pravilnika o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole, objavljujemo javni poziv turističkim agencijama za dostavu ponuda.

Diana Dujmović

27.01.2020. Javni poziv turističkim agencijama: Školska ekskurzija Dubrovnik-Mljet

Detalji javnog poziva nalaze se u priloženom obrascu: Školska ekskurzija Dubrovnik-Mljet

27.01.2020. Javni poziv turističkim agencijama: Školska ekskurzija Dubrovnik